[]

türkiye'de balayı için nereyi önerirsiniz?

yer önerdikten sonra kaldığınız yer varsa onu da yazabilirsiniz. şu otel/villa tarzı belirtirseniz ben de araştırmak isterim.

edit: beklenti kafa dinlemelik. öyle eğlencelerin olduğu bir yere gerek yok. güzel ve kaliteli bir yer olması yeterli. fiyat haftalık 2500-3000.


 
Bence beklenti, zaman ve tahmini bütçeyi de belirtirseniz daha iyi yanıtlar alırsınız.


  • kisa  (12.09.18 21:05:12) 
Kaş lukka exclusive otel.


  • kafanguzelolmus  (12.09.18 22:29:25) 
Kıbrısa da bakın derim


  • kisa  (12.09.18 22:55:49) 
Biz Selimiye'de Kekik Otel'de kaldık geçtiğimiz yıl, şurası: www.tripadvisor.com.tr

10 odalı, manzarası ve çalışanları harika, huzurlu ve kafa dinlemelik. Çevredeki koyları gezebilmek için araba lazım ama.
  • gmzo  (13.09.18 07:56:26) 
Kapadokya tavsiye ederim. Tam kafa dinlemelik, istediğin zaman gezmelik. Hermes Cave hotel gecelik 500


  • garaser  (13.09.18 08:45:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.