[]

Okul Yemekhanesi - Şarbon

Tüm sene fiyatı uygun olduğu için üniversite yemekhanesini kullanıyoruz. Hatta daha bugün köfte çıktı. Bir biçimde şarbonla alakalı sıkıntı olur mu? Et yemeği çıkınca yememeli miyim?

edit: yer izmir


 
Yapılan yemekler denetimden geçiyor. Düzgün bir şekilde denetimi yapılıyorsa sıkıntı çıkmasa gerek. Şu anda şarbon vs. gibi problemler olduğu için denetimler daha sıkıdır diye tahmin ediyorum.


  • synthetic a priori  (12.09.18 21:38:49) 
yer: istanbul

haftanın 5 günü et içeren bir menümüz var, yemek ücreti 2.75tl :)

şarbon konusunu çok da dikkate almıyorum şahsen; klasik medya abartısı. bildiğim kadarıyla türkiyede şarbon zaten vardı, son haberler ise kurban eti ile direk teması olan kasaplardı.

şarbon değil de gıda zehirlemesi daha bir mümkün, personel çok dikkatli gözlemlediğim kadarıyla fakat etin yolda bozulma ihtimali daha fazla.
  • raydingoz  (12.09.18 21:43:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.