[]

Tütün

İlk bi kac nefes çok güzel ama sonrakiler ağzımı ve boğazımı yakıyor. Neden olur bu? Çok kuru değil, içine patlıcan kabuğu koyup nemlendirdim.
 
Kullandığın kağıt ve filtre?


  • kablelvuku  (12.09.18 20:23:08) 
Açık tütün mü kapalı mı? Açıksa eğer yedikleri darbeden sonra tütün kağıdını kalın yapmaya başladılar o yakıyor olabilir. Kurudukça sertleşiyor açıkta kaldıysa fazla kurumuştur. Tütünün kendisi serttir ya da. İncir yaprağıyla da nemlendirebilirsin.


  • IncredibleMau  (12.09.18 20:24:46) 
Arap kağıdı, filtre de oylesine bir filtre. Tütün açık Adıyaman tütünü.


  • beetlejuice  (12.09.18 20:26:04) 
Açık tütünden zaten umudun olmasın. Arap da çok ince olduğu için tüm acılığı direkt dile yansıtır. E bir de öylesine filtre demişsin. Sen bu hayatı sevmiyorsun


  • kablelvuku  (12.09.18 20:33:31) 
Biz de isterdik kara ilyas içelim ama imkanımız yok abey :') adama doğada çözünen filtre? dedim çok ifadesiz baktı :') kirsalda yaşam zor.


  • beetlejuice  (12.09.18 20:43:33) 
sigaraya mi başladın abla gel beraber içelim


  • Coyote  (12.09.18 21:37:00) 
Yok be cunyırım sigarayi bırakıp tütüne baslayamaycam galiba :)


  • beetlejuice  (12.09.18 21:41:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.