[]

Bahçeşehir Üniversitesi hakkında bilgiye ihtiyacım var

ev arkadaşım bahçeşehir üniversitesi'nin yüksek lisans mülakatına girdi. bilgi almak için okulu aradığında kazandığını söylediler fakat hiçbir yerde yazılı bir şey yayınlanmadı. telefonla öğrendi arkadaşım. daha sonra tekrar kendisi arayarak %100 burs kazandığını öğrendi fakat durum yine aynı, bir resmiyet yok. okula gittik bilgi almak için, bursun onaylanması için önce komisyondan geçmesi gerektiğini söylediler. okul kayıtlarının bitmesine 3 gün kaldı hâlâ okuldan haber yok. arkadaşım ne zaman okulu arasa kendilerinin arayıp kayıt için çağıracaklarını, randevuyla kayıt yaptıklarını söylüyorlar. hiçbir şey belli değil ve bir resmiyeti yok yani. burada yüksek lisans yapan ya da yapmış olan biri bizi aydınlatabilir mi, böyle mi işliyor sistem?
 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.