[]

akut vajinit tekrarı

akut vajinit için bir hafta neopenotran kullandıktan birkaç gün sonra hastalık geri döndü, başka bir doktora gittim günde 2 tane 500 mg ciprasid + günde 2 tane ornisid fort + günde bir tane trivag vajinal ovül yazdı. ben pek anlamam da sanki ciprasid ve ornisid ağır ilaçlar gibi, 43 kiloyum bir de, bu üçünün kombinasyonu ağır olmaz mı? ikinci bir fikir almak için başka bir doktora gideyim mi?
 
O ilaçlar vajinite sebep olan bakterilerle savaşırken bi yandan vajinal florayı mahveder, lactobasilleriniz için probiyotik yoğurt, turşu suyu, kefir.... bi süre bunları ağırlıklı tüketin. Bi de bol su. Su tüketimi akıntıyı direkt etkiler. Bi adeti daha geride bıraktıktan sonra geçmemişse bi doktora daha gidin :)


  • buridanessegi  (07.09.18 18:35:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.