[]

ankara odtü çevresi kalacak yer

Lokman Hekim Üniversitesinde bu yıl tıp fakültesine başlayacak kuzenime acilinden kalacak yer lazım. ev arkadaşı arayanlar lütfen yeşillendirsin.
 
ev arkadaşı aramıyorum ama fikir vermek adına soruyorum bütçe ne?


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (06.09.18 19:52:06) 
bütçe 800-1000tl.


  • bedbed  (06.09.18 19:53:41) 
bayağı bi bütçe varmış, odtü çevresinde hiç tanımadığı insanın yanına çıkmasın bence. biraz uzakta otursun ama tek kalsın bence. bağlıca'da falan eşyalı 1+1 dairelere bakılabilir mesela. odtü çevresi evin kalitesine göre çok pahalı oluyor, bi de çok leş tipler olabiliyor.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (06.09.18 19:57:59) 
abi araç var mı? araç yoksa uzak yerlerden ulaşım biraz sıkıntı olabilir. sıkıntı dediğim birden fazla vasıta ile gelebilir, bu durum zaman içinde özellikle kış aylarında falan bir eziyete dönüşebilir. o bütçeye de Odtü çevresinde tek kalması daha doğrusu iyi bir evde tek kalması sıkıntı.


  • giovanne  (06.09.18 20:10:34) 
@giovanne araç yok. evet, o yüzden ev arkadaşı arayan bulabilirsek iyi olacak.


  • bedbed  (06.09.18 20:56:13) 
ev arkadaşı aramıyorum, yalnız yaşıyorum ve halimden memnunum, sadece yardımcı olmak adına söylüyorum, çok çok zorda kalırsanız bir ay bende kalabilir ve o arada kendisine bir ev bulabilir.

odtüye yakın değilim yalnız, tunalı tarafındayım.
  • jason bourne seksapeli  (07.09.18 12:25:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.