bodrum plaj - otel mesafesi

selamlar..

gümbet, turgutreis, akyarlar plajlarına gitmek istiyorum. otel nerede olmalı ? oteli gümbette tutup diğer yerlere toplu ulaşımla gitmek ve denize girip otele dönmek zahmetli mi olur ? veya akyarlarda otel ayarlayıp diğer yerlere gitmek daha mı mantıklı.. tabi akşamları da biraz eğlence mekanlarına gidilecek.

Bodrum'da arabasız ulaşım zor hocam. Bana kalırsa Gümbet tarafında kalın. Merkeze dolmuş vs. olması lazım. Kesinlikle çok zahmetli olur. Gümbet iyi bence.

  • datnet  (05.09.18 15:45:28)
Bardakçı.

  • condom kurşunu  (05.09.18 18:36:03)
gümbette kalmaya karar verdim..

  • jepa  (05.09.18 19:48:44)
turgutreisin denizi boktandir ve uzak zaten.
gumbet'de iyi degil bence ama madem orda kaldin, aktur'daki mor plaja git.

  • cooperr  (05.09.18 19:51:48)
Eğer kısa süreliğine gidiyorsan mutlaka ama mutlaka araba kirala. Zira o toplu taşımanın yavaşlığı ve köy köy gezmesi insanı kanser ediyor. Artı olarak da, eğlence mekanlarına gidilecekse otelini eğlence mekanlarına yakın tut zira taksi çok pahalı. Ayrıca gümbet tam bir apaçi bölgesi, gezilecek görülecek bi yer olmadığı gibi 3. sınıf fahişeler dışında da kız bulmanız zor.

  • roket adam  (05.09.18 20:11:48)
Denizi en şahane yer akyarlar. Bodrum merkezden tekne turları oluyor 50 tl civarına. 5-6 koya gidiyor ki denizin yemyeşil cam gibi olduğu yerler..
gümbetten de tekneler kalkıyordur sanıyorum.
Onun dışında araç ya da minibüslerle her yere ulaşım sağlayabilirsiniz..
  • lambada  (06.09.18 10:46:23)