Teras önerileri

Arkadaşlar teraslı bir ev kiraladık, kendimize ait kocaman bir terasımız var. Haliyle bu alanı bir şekilde değerlendirmek istiyoruz. Bu alanda yapılabilecek herhangi bir öneri getirebilir misiniz bize? Ne tür bir sosyalleşme alanı kurabiliriz buraya? Terasta hiçbir şey yok şuanda, her türlü tavsiyeye açığız

bol çiçek, yer ve bütçe müsaitse şık bir hamak ya da balkon salıncağı, şezlong, bahçeler için uygun olan koltuklar ya da tarzınıza göre armut koltuk gibi şeyler de olabilir.
güzel bir şemsiye de iyi olur.

bir de, arada bir mangal yapmak için küçük bir mangal.

ışıklandırma da çok önemli.
yılbaşı ışığı tarzı şeyleri çiçeklerin arasından geçirebilirsiniz.
ya da ikea'daki gibi ampul şeritlerinden kullanabilirsiniz.

seçenek çok, sizin zevkinize kalmış.
  • blatta hiberna  (02.09.18 21:13:36)
  • silver apple  (02.09.18 21:34:22)
Mangal yapmayın lütfen. Komşulara yazık. Leş gibi duman koklamak zorunda kalmamalı apartmanda yaşayan şehir insanları.

  • Delay Fuze  (02.09.18 21:48:34)
ben bi sene bir sürü sebze meyve yetistirmistim cok zevk aldım domates biber salatalik patlican çilek karpuz fasulye elma yaban mersini allahım ne güzeldi. sonra diğer sene şişme yetişkinlerinde girebildiği inteks havuz almıştım müzik havuz acaip kiskanildim. salıncak da guzel oluyor.öyle

  • topkapiaksaray  (03.09.18 04:11:27)
teleskop alacağım

  • topkapiaksaray  (03.09.18 04:18:12)
odunlu semaver koyun. bir yerden ince meşe odunu bulun.

is duman koku falan da olmaz, mis gibi çayınızı içersiniz.
  • babilbaligi  (03.09.18 08:39:27)
eğer çiçek olayını çok sevmiyorsan "terasım var mutlaka yeşilliklerle donatmalıyım" gibi bir düşünceye kapılma. bakımıyla filan uğraşmak zulüm gelecektir bir yerden sonra. bence sade, loş bir ışıklandırma ve gündüz için de şık bir şemsiye yeterli. oturmak için de en azından bir tane şu büyük salıncaklardan olsun. masa sandalye senin zevkinde.

  • teritori  (03.09.18 08:39:36)