Bmw 1 serisi alinir mi?

Merhabalar,

2012 model dizel otomatik 1 serisi almayi planliyorum. Sizce iyi bir tercih mi olur yoksa basima bela mi almis olurum? Yakit tuketimi nasil olur? Araba ile ilgili genel olarak yorumlarinizi alabilir miyim?

Bundan once corsa ve astra kullandim. Boyum 1.90 olmasina ragmen ikisindede sikinti yasamadim.
Fakat bunun ici kucuk gibi sanki. Boydan dolayi sikinti yasar miyim?

Simdiden tesekkurler.

Servis, kasko ve diğer masrafları Astra sınıfındaki bir arabanın en az 2 katı olacak, en basitinden onu söyleyeyim. Eski model BMW almak yerine daha yeni ama standart bir araç almanı tavsiye ederim.

  • roket adam  (02.09.18 20:07:01)
BMW 1 serisi benimde cok hosuma giden bi arac. hatta premiun denen segmentte, kendi sinifinda hic dusunmeden alirim. ikinci el alacakken iyice baktirman lazim.Tanidik BMW ustasina gostermenden almam. Ayrica kenarda surekli biraz para bulundururum,@roket adam'in dedigi gibi mercedes,audi'de 500-600TL'ye halledilen bi sikintiyi 1000 TL civarina anca halledebilirsin. Evet icerisi dar ve muhtemelen koltigu en geride kullancaksin, arkanda kimse oturmayacaksa senin icin problem olmaz, arkadaki dusunsun :0

  • 1917  (02.09.18 20:31:15)
2012 modellerde dizel otomatik yoktu diye biliyorum. hatta son bir kaç yıla kadar yoktu.

  • nuisance  (02.09.18 21:53:18)
2012'de otomatik yok. yakıt tüketimi çok düşük gerçekten. 190 boyla sıkıntı yaşama ihtimalin de var.

  • false pretension  (02.09.18 21:54:22)
116 d mi?

  • mikahakkinen  (02.09.18 22:38:34)