[]

Geleneksel Turk berberi

Erkek arkadasim Turk degil ve bir yerlerden Turk berberi deneyimi diye bir sey duymus. Sac sakal trasi, yuze kremler ve masaj, hatta bir de kulak icindeki killari yakiyorlarmis filan. Ben de denemek istiyorum diyor. Var mi boyle bildiginiz berberler. Cihangir taraflarindayiz bugun, ama baska yerlerde varsa İstanbul'da onlari da degerlendirebiliriz.
 
Kulak kıllarını yakma bize özel değil. Avrupa nın gettolarında sosyete yerlerinde de var.
Ne biliym beklentisini anlamadım ama İstanbul saki herhangi bir berber olabilir de dil problem

  • benaslindayohum  (02.09.18 13:35:00) 
Sultanahmet in oradan sahile inerken bi mahalle vardı adını unuttum orada geleneksel diyebileceğimiz berberler var. Hep turistler gidiyordu


  • benaslindayohum  (02.09.18 13:35:52) 
Galata ve cihangirde de var “geleneksel” berber


  • kuehles blondes  (02.09.18 13:38:33) 
Turk berberinin "dayama" ve hemen samimi muhabbetlere girme disinda ayirt edici bir ozelligi yok ki.


  • stavro  (02.09.18 14:15:01 ~ 14:15:15) 
Sinek kaydi sakal trasina hic alisik degilse, yuzunde sivilceler cikacak ve cildin hassas yerleri kizaracak. Siz kendi goz zevkinizi dusunup onu bu isten vazgecirin bence.


  • buf-e kür  (02.09.18 14:23:59 ~ 14:24:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.