[]

Bu Akşam Tek Başıma Dışarıda Ne Yapayım?

Küçük sayılabilecek bir yerdeyim. Tiyatro ve sinemalarda ilgimi çeken bir şey yok. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
 
Yemeginizi alip taninmis bi meydan falan varsa oraya gidip yiyebilirsiniz. Hatta kitabinizi da alin sonra bi cafeye gidip okursunuz :) Ya da telefonda bi playlist olusturup yuruyuse cikin.


  • superfluid  (01.09.18 13:33:28) 
Bisikletin veya Bisiklet kiralama imkanın varsa kiralayıp gezebilirsin.


  • ne zaman emekli olacagim  (01.09.18 14:08:39) 
Çay ya da kahve içebileceğin herhangi bir yer bulursan biraz oturup insanları gözlemlemeni (tabi çok dik bakmadan, sapık damgası yemeden) tavsiye ederim. Daha sonra kendi içinde düşüncelerin akışını izle hatta yapabiliyorsan notlar al derim.


  • noraliya  (01.09.18 16:59:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.