hava yataginda rahat uyunuyor mu

tecrubeleriniz nedir ? 1 2 ay hava yataginda uyunur mu ? oyle bir iki gece degil yani ?

havası inince şişirmek gerekiyor
gacır gucur ediyor
yerde olacağı için toz vs oluyor
rahat değil ama tek seçenekse uyunur.

(ben 21 gün uyudum, sene 2004)
  • cedex  (29.08.18 16:17:58 ~ 16:25:41)
İki kişilik yatakta tek kişi olursa konfor artar, küçük olmasın mümkünse.

  • John Bloor  (29.08.18 16:24:49)
tek seçenekse uyunur +1

cidden hiç rahat bişey değil. kalın yorgan gibi bişey varsa direkt onun üzerinde yatılabilir.
  • elorelia  (29.08.18 16:34:59)
Havası inikse veya gece boyunca inerse ve sizin yüzükoyun uyuma alışkanlığınız varsa şiddetli bel ağrısıyla uyanırsınız.

  • oguz altun  (29.08.18 16:39:16)
rahat değil ama mecbursa uyunur tabi

  • basond  (29.08.18 16:46:20)
güzelce şişirmezsen bel ağrısı yapar.

bence çok rahat icatlar, çadır içinde kullanıyorum. 6 gece kaldık bayramda evdeki yatağımı aramadım. köy evine götürsem mi diye düşündüm hatta bugün, yerde dandik yatakta yatacağıma bunda yatarım diye.
  • hasmetizm 2046  (29.08.18 16:54:14)
her akşam yatmadan önce havasını şişirmekte fayda var.
onun dışında uyunmayacak yataklar değiller.

  • teritori  (29.08.18 17:08:34)
bende meraktan alıp denemiştim bir süre ancak şöyle bir tecrübe edindim.
aldığım yatak tek kişilik bir yataktı ve ucuz bişeydi. üzerinde kendinden pompası vardı ve yeterince hızlı şişip indirilebiliyordu. rahatlık anlamında çok rahatsız bulmadım gayet yatılıyor fakat sana tavsiyem kaliteli bir şey al çünkü deli gibi bir plastik kokusu vardı benim yatağımda ve sırf bu yüzden kullanamadım. (şu korsan dvdlerin iğrenç çin plastiği diye tabir edlen kutuların kokusuyla aynı) bir de benim gibi yüz üstü yatmayı seviyosan burnun düşebilir. nacizane tavsiyem kokusuna dikkat et. ya benim yatak şu intex markasıydı yanlışım yoksa, kaliteli biliyodum neden öyle rezil bi plastik kokusu vardı anlamadım. =)

  • 0zzy  (29.08.18 17:40:28)
Geçen yıl mecburiyetten 3 gün onda yatmak zorunda kaldım ve dayak yemiş gibi kalkıyordum. Benim yattığım elektrikli şişirme motoru olan çift kişilik yataktı.

  • tahin pekmez yoğurt  (29.08.18 21:24:34)
Bu yaz quechua tek kişilik yatakta 2 haftaya yakın yattım, 2 hafta olsa yine yatardım. Hiç sıkıntı yaşamadım.

  • olutaklidi  (29.08.18 22:04:53)
Zengin bir Arkadaşım 2 sene yattı, normalden daha rahat diyordu sadece sabah yatağın sönmesinden şikayet ederdi sonra o kadar çok dalga geçtik ki kendine ikeadan bir yatakla normal matres aldı

  • mirafiori  (29.08.18 22:14:44)
hava yatagi var hava yatagi var. ben en ucuzundan bir tane edinmistim ofis icin. defalarca kullandim, ama pek rahat oldugunu soyleyemem. mecburiyetten kullandim.

  • ubi dubium ibi libertas  (29.08.18 22:24:40)