[]

Sitedeki ishal kedi

Sitemizde birsuru buyuk ve yavru kediyle yasiyoruz yillardir. Tum site sakinleri mamalar aliyor besliyor vs. Fakat son 1 aydir 1 kedimiz var, uluorta siciyor her yere. Sitede agaclik ve toprak alan da cok. Normalde kediler topraga yapip ustunu kapatmaz mi? Bu kedi asfalt yurume yoluna yapip olay mahalini terk ediyor. Aksam eve gelirken, sabah evden cikarken hep yer yer uzun kakalar, ustune bir de sinekler toplaniyor filan. Hic hijyenik degil. Bu kedi niye topraga yapip kapatmiyor ustunu? Ne yapabiliriz yurume yoluna uluorta kakasini yapip gitmemesi icin? Cok kedi oldugu icin tam olarak hangi kedinin bunu yaptigini bulamayabiliriz. Birinin oturup o bolgeyi kedi gelip kaka yapana kadar izlemesi ya da denk gelmesi lazim hangi kedi oldugunu anlamamiz icin.
 
İshal kediyi bulup veterinere götürebilirsiniz.


  • rakicandir  (28.08.18 08:41:46) 
"Hic hijyenik degil." demişsiniz. Bu ülke yere balgam atmadan yürüyemeyenler ile dolu. Onlardan da rahatsız olmuyor musunuz?

Kedi belli ki hasta, tutamıyor. Hiçbir şey yapamıyorsanız belediyenin veterinerini arayabilirsiniz.
  • suicides underground  (28.08.18 10:01:02) 
'ishal' demişsiniz, sonra uluorta sıçıyor ve hijyenik değil diye devam etmişsiniz. siz ishal olunca donunuza kaçırmıyor musunuz? klozetin tam ortasına mı denk getiriyorsunuz? hayvanın sizden ne farkı var? belli ki bir sorunu mevcut, tutamıyor. belediye veterinerini arasanız? çözüm bol, uğraşmak isteyen yok.


  • nice tnetennba  (28.08.18 10:09:18) 
arkadaşlar iyi misiniz ya? hijyenik değil tabii ki buna neden bu kadar takıldınız ki? kediyi bulsak elbette ki veterinere götüreceğiz son cümleyi bir okuyun. Burada azarlanma korkusundan soru soramıyoruz. çok komik.


  • unionall  (28.08.18 10:17:27) 
yorumlara bakılırsa birazdan birisi çıkıp kedinin ishal boku sağlıklıdır diyecek galiba. bokun hijyenik olmadığını söylediğiniz için linç yemişsiniz resmen.


  • kuzuri  (28.08.18 10:39:16 ~ 10:39:33) 
@kuzuri

ishal boku sağlıklıdır mı demişim? hayvan ishal, hijyenik olmasını nasıl beklersiniz demişim. kendi içinde çelişen, sorularını kendi içinde cevaplandıran bir duyuru.

'kedilerden biri ishal, hangisi olduğunu bilmiyoruz, birinin oturup o bölgeyi kedi kaka yapana kadar izlemesi gerekiyor. ne yapalım?'

e zaten sorunuzun cevabını cümle içinde vermişsiniz. başka türlü kakanın hangi kediye ait olduğunu nasıl anlayacaksınız, takip etmek dışında?

'hijyenik değil, ishal, kakayı kapatmıyor, kakada sinekler uçuşuyor'

çünkü kedi ishal. ben de diyorum ki ne olmasını bekliyordunuz? duyurunun moderatörü değilim, yetkili merci değilim, kimin ne sorduğu beni ilgilendirmiyor. ama cevaplayabildiğiniz soruları neden sorarsınız anlamam.
  • nice tnetennba  (28.08.18 10:47:54) 
Bilerek yapmıyordur, benim kedim de ishal olmuştu apartmandan çıkana kadar yapmıştı. bir de ishalken çok tedirgin oluyorlar, sürekli tetikte oluyorlar. Bence kısa süre izleseniz faili bulursunuz. Eğer yavruya allah korusun hasta olabilir ama büyükse birkaç güne geçer muhtemelen.


  • mslny  (28.08.18 11:03:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.