Tıraş makinesi tavsiye

Dolar daha da artmadan önce bunu da halledeyim diyorum. İstediklerim:

Full body grooming kit olacak yani vücut için de kullanılmalı.

Güçlü motoru olsun. Şu, standart şarj edilebilir, muhtemelen içinde tek kalem pili olan tıraş makinelerinden (örn., Remington) olmasın.

Sıfır da alabiliyorsa güzel olur ama bu şart değil.

Neler var bildiğiniz?

philips one blade pro

  • try again fail again fail better  (22.08.18 16:53:51)
@try again, o kadar da değil yahu. Bari hiç olmazsa 3 basamaklı rakamlarda kalalım. Bu modele baktım, bin küsür TL fiyatı var zira.

  • skooma  (23.08.18 15:54:26)
bi gariplik olmasin ben 50 pound'a aldim
www.amazon.co.uk

  • try again fail again fail better  (23.08.18 17:25:48 ~ 17:26:15)
Full bodylerden uzak dur. Vücut ve yüz için ayrı cihazlar almanı tavsiye ederim. Ben vücut için Philips'in BG2024 diye basit bir modeli var 200 tl civarı. Her sene başlığını değiştiriyorsun. Fena değil kullanımı. Çok kompleks cihazlar almaya gerek yok konu tıraş olunca.

  • redskull  (23.08.18 18:07:06 ~ 18:07:16)
@red tek cihazla halledeyim hepsini diye düşündüm ama işe yaramaz onlar diyorsun sanırım... O zaman yüz için ayrı olarak ne önerirsiniz?

  • skooma  (23.08.18 21:12:27)
Dostum yüz için de standart bir şey alacaksın zaten iki alternatifin var. philips veya braun. Basic modelleri olabilir. Mediamarkt'ta çok geniş bir ürün gamı var. Yüz için olan modellerde kesim ölçülerine göre ilave başlık içeren modeller oluyor. Fiyat da bu başlıklar yüzünden oynuyor genelde.

  • redskull  (23.08.18 22:15:47)