[]

Hamburg tavsiyeleriniz

Fazla vaktim yok ama fırsat bulursam Hamburg’un nerelerini göreyim?
 
Tarihleri yanlis yazmiyorsa dom var lunapark gibi. Baya eglenceli 26 sina kadar acik gozukuyor.


  • ykyt  (19.08.18 14:05:13) 
Eylul 3 gidiyorum :(


  • kaptan memo  (19.08.18 14:13:09) 
Filarmoni Binası, biraz mimariye ilgi varsa, kesin görülmeli. İçinde turlar yapılıyor, online rezervasyon yaparsanız sıra da beklemezsiniz. Hem Hamburg'un korkunç mevsim şartlarında indoor aktiviteler iyidir. (www.elbphilharmonie.de)

Hafen kesinlikle gezilmeli.

Hava güzel olursa Elbe üzerinde bir tur da yapılır, 1 saatten az sürüyor sanırsam.

Ücretsiz walking tourlar var, İngilizce de düzenleniyor. Eğer şehir hakkında genel bir bilgi edineyim, nereleri gezeceğimi az çok bileyim derseniz, iyi bir alternatif olabilir.
  • buf-e kür  (19.08.18 14:19:57 ~ 14:20:31) 
St Pauli bolgesi, Reeperbahn, futbol kulturu severseniz Millerntor Stadion.


  • cedex  (19.08.18 14:52:07) 
bana email adresi verirseniz bir arkadasimin benim icin hazirladigi hamburg gezi ppt'sini gonderebilirim :)


  • birkibirkibirkibirkiuc  (19.08.18 18:22:03) 
miniatur wunderland


  • eksimeksi  (19.08.18 22:44:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.