[]

Zeytinli rock festivali

Beyler bayanlar kamp hayatı için tavsiyeleri olan var mı?
Zorlukları en az seviyeye indirmek için mesala çadır için mat değil şişme yatak alıcaz. 
(git: www.youtube.com
Zeytinli Rock Fest ile ilgili 4 seri video yapmış izlemeni tavsiye ederim

  • ekonomicro  (09.08.18 17:26:03 ~ 17:26:33) 
Dostum matta alsan yatak da götürsen sabah 7 de güneş tepende olucak ve çadırdan kaçacaksın. Onun dışında akşamları baya esiyor orası. Uzun tişört ve şort alın.


  • bigcaptain  (09.08.18 17:27:51) 
yatağı yüksek almayın. çarşaf konforu arttırır. pilli fener avantaj olur. wc'den uzağa kurardım ben olsam. mümkünse sabah güneşinde gölge ihtimali olan yere. zemin de düz ise gerisi hallolur. sinek kovucu sprey, hametan yanık kremi, bepanten plus, agrı kesici, kas gevşetici hep olur yanımda. çakmak ve çakı gerekli.


  • hasmetizm 2046  (09.08.18 17:29:42) 
hayatınızı kurtaracak şey bu.
www.decathlon.com.tr
bunu çadırın üstüne germezsen sabah 7-8 gibi çadır fırına döner. havalandırmaymış, güneş ışığı korumalı çadırmış fark etmez, böyle bir gölgeliğe ihtiyacın var. alacağın ilk şey bu olmalı. paran da yoksa kredi çek, telefonunu sat, otobana çık bişeyler yap ama bunu al. orada harcayacağın en değerli 180 lira olacağına dair her türlü bahse girerim.

şişme yastık da iyi geliyor, gerçek yastığı taşımaya gerek yok.
www.decathlon.com.tr

ayrıca yukarıdakilere +1
  • Bruce  (09.08.18 17:55:27 ~ 17:58:47) 
usta çadırın yoksa fresh and black 3 öneririm. sabah 7de terler içinde uyanacağına en azından bu saat 9a kadar çıkabiliyor. hem de çantalarla birlikte içinde iki kişi sepe serpe uyunabiliyor.


  • barky  (09.08.18 18:05:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.