[]

Psikoloji araştırma anketi icin OKB tanılı katılımcılar aranıyor

Merhaba,

Araştırma şemalar ile ilgili ve eğer isterseniz, araştırmacı yanıtlarınızı değerlendirip şematik eğilimlerinizi sizinle paylaşacak. anketin çözüm süresi yaklaşık yarım saattir. şemalar ile ilgili bilgi icin şuraya bakabilirsiniz: www.psikonet.com

Eğer çözdükten sonra değerlendirme almak istiyorsanız bana buradan mesaj atmaniz yeterli.

Katılımcılar: "18 yaş üzeri, OKB tanısı olan" veya "18 yaş üzeri, herhangi psikiyatrik tanısı olmayan" kişiler. (OKB ile birlikte başka tanısı olanlar da katılabilir.)

Bu araştırma eşimin klinik psikoloji yüksek lisans tez calışmasıdır. hem calışmaya katkıda bulunmak hem de kendinizi daha yakından tanımak isterseniz araştırma anketine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

docs.google.com

Vakit ayırdığınız için şimdiden çok teşekkürler.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.