[]

Acil 5 Günlük Kedileri Sahiplendirme (Ankara)

Kendi bahçemizde baktığımız kedilerden bir tanesi 5 gün kadar önce doğum yaptı ancak bu sabah yavrularından bırını ve kendisini bir köpek maalesef öldürdü. Şuan 4 kardeş annesiz kaldılar. Biz mahalledeki yaklaşık 20 kediye bakıyoruz ve bu yavrulara da şuanlık elimşizden geldiğince yardım ediyoruz ama birileri sahiplenirse çok iyi olur. Hepsine yetişemiyoruz.
Yer Ankara Ümitköy - MUtlukent Mahallesi (Galleria arkasındaki villalar)

Ricam bu başlığın bir süre üstte kalması.

 
Telefon numarasi da vereyim

Cagri Solen
0532 173 45 37
  • viewport  (07.08.18 14:08:16) 
Kedilerin belirli masraflarini biz de karsilayabiliriz, yeter ki siz sahiplenin. Mamasi tuvaleti carti curtunu biz hallederiz. Lutfen yardim edin durum cok acil.


  • viewport  (07.08.18 14:39:44) 
Merhaba benim de bi kedim var 8 aylik. Ona arkadas olarak almak istiyorum bir kedi daha. Acaba bu yavrular cok mu kucuk olur.

Kendi kedim cok uysal ve cana yakin. Erkek.

Bi de Ben kendimden cekindim yani bes gunluk yavruya bakabilir miyim acaba diye. Yeme icmesini nasil yapacagiz anne sutu gerekmiyor mu
  • cal oyna seyrine bak  (09.08.18 00:01:13) 
5 günlük kediler için yuva değil süt anne arayın acilen, yoksa yaşatamazsınız. Ekşi duyuru değil facebook ve instagramdan ilan verin lütfen, her dakika önemli.


  • hipopotamus  (09.08.18 09:00:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.