[]

Hamburg messe fuar alanı

Hamburg'da bulunan bu fuar mekanı için Hamburg'un hangi bölgesinde kalmak mantıklı olur? Hem fuar alanına yakın olsun hem de şehre yakın olsun istiyorum. St Pauli mantıklı mı mesela?
 
Ulaşım çok iyi ve ucuz Hamburg’da, günlük bilet alırsanız keyfinize göre bir yerde kalabilirsiniz. Ben olsam St. Pauli’de kalmazdım çünkü gece hayatı leş bence ve de oteliniz bar/klüplere yakınsa cuma/ cumartesi akşamları çok sesli bir yer, uyuyamazsınız. Altona Old-City güzel ve hem şehir merkezinin hem de Messe’nin ortasında. Altona kıyı kesmi de çok iyidir ama otel fiyatları orada tavandır sanıyorum. Bunun dışında, yine canlı bir yer olsun ama St. Pauli gibi leş olmasın derseniz Schanzenviertel iyidir.


  • buf-e kür  (04.08.18 12:26:17) 
Dammtor
Schanze
Rotherbaum

Civarlari yakindir.

HH nin mukkemmele yakin ulasim ve sehircilik ile her yer sehre yakin zaten.
  • AlsterWasser  (04.08.18 13:58:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.