[]

Uzaktan Arkadaşı Çok Güzel Bulmak

Uzaktan bir arkadaşımın şimdiye kadar gördüğüm açık ara en güzel kadın olduğunu düşünüyorum, az önce fark ettim. Bu önce hoşlanmaya sonra aşık olmaya yol açar mı yoksa normal midir? Korkayım mı?
 
Bu şekilde evlenen var.


  • dissendium  (25.07.18 23:39:07) 
Kork.

Bağımlılıktan kurtulman için bir işaret bu.
  • birdenbire  (25.07.18 23:54:55) 
Hayranlık


  • isimmisimyok  (25.07.18 23:58:40) 
Kaç yaşındasınız?


  • farabi  (26.07.18 05:00:49) 
@farabi 19.


  • olsa da yesek  (26.07.18 08:40:54) 
Yok 19 için normal hisler bunlar :p bir zaman sonra insanları sadece güzel bulup öyle bırakabileceksiniz. İnsanın amacı en güzel olanla çıkmak mıdır yoksa yanındakini en güzel bellemek midir? Ha, güzelliği dışında başka şeyleri de varsa ilginizi çeken bir şey diyemem :)


  • farabi  (26.07.18 14:14:30) 
19 isen hislerini dibine kadar yaşa tek tavsiyem bu :) normal gayet


  • mirty  (26.07.18 14:30:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.