[]

her şey güzel olacak

Bu şahane hisse benden başka kim kapılıyor? İş boğucu, arkadaşlıklar ilişkiler hep sektede, filmleri tekrar izlemek keyif vermiyor, yeni şeylere heves yok, adım atmaya takat yok ama buna rağmen sanki tam şu an muhteşem zamanın başlangıcı olacakmış gibi. Sanki ben mevcut formumdan çıkıp farklı bir şeye dönüşecekmişim, ya da diğer her şey bunca zaman hep farklıymış da artık uyum sağlayabileceğim bi şekle bürünecekmiş gibi geliyor. Şu an o uyumu yakalamış gibiyim yani anlıyo musun? Noluyor bana?
 
ben de uzun süredir o moddayım ve işin tuhaf tarafı her şey daha kötüye gittiği halde!

acayip umutlu ve çoğu zaman da hiçbir şey olmamış gibi iyimserim. normalde, ayağıma taş bağlayıp kendimi denize atsam yeridir, öyle de bir hayatım var.
  • runagain  (23.07.18 23:29:22) 
Ben hep boyleyim. Ama saydigin seyler bende yok. Işim bogucu degil, her şeye hevesim var, adim atmaya da hep takatim olur. Altı dolu bir her sey guzel olacak hissi bendeki yani.


  • aquarium  (23.07.18 23:33:22) 
Bi arkadaşım var aynen böyle,anlayamıyorum benim durum tam aksi.en güzel anlar bile benim için gelecek adına umut vaadetmiyor.


  • bokmuhendisi  (23.07.18 23:43:45) 
Valla bu his uzunca bir suredir sadece Beşiktaş'ın şu marşini dinlerken geliyor bana. Ama birkaç dakika sonra geçiyor.
m.youtube.com

  • Amaranta ursula  (24.07.18 00:08:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.