[]

Bir şey satacağım, alan kişi kredi kartıyla ödeyeyim diyor..

Ama sattığım şey 6 bin lira.
Sahibinden vs bi dolu hizmet bedeli kesecek.

Başka nasıl olabilir de kredi kartıyla ödeyerek almasını sağlarım?

 
Kartla ödecekse bu onunla ilgili ve onun düşünmesi gereken bir şey. Bozdurduğunda değerini karşılayacak kadar altın alıp size versin siz de bozdurup devam edin.


  • Nature Works  (18.07.18 10:17:24) 
Çok uğraşmayın, get açarım ama fiyat bu kadar olur deyin. Sahibinden vs gibi yerlerde ilan açanlar bu şekilde yaparlar. Alıcı get istiyorsa farkını ona ödetirler.


  • veritaslibertas  (18.07.18 10:19:46) 
ininal kart al, alıcı kartına Migros'ta kredi kartı ile yükleme yapsın. istiyorsa bankasından taksitlendirsin. sen de ininal kart bakiyeni harca.


  • babilbaligi  (18.07.18 11:07:26) 
%3 vermeye razıysa İyziLink kullanın.

www.iyzico.com
  • cakabo  (18.07.18 12:21:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.