[]

münih, yeme içme

gidilebilecek en ucuz restoran/cafe önerileriniz var mı? yemeğe bir günde ne kadar harcanıyor ortalama? teşekkürler
 
Lindwurmstüberl öneriyorum. 500 yıldan fazladır aynı birayı yapan şehir içinde sakin sessiz bir mekan. tam alman işi, lindwurf yer Bavyera stili buğday birası içersiniz.

yemek ve 1 bira 11-12 euro idi en son. pek değişeceğini sanmam.
  • babilbaligi  (17.07.18 13:07:11 ~ 13:07:31) 
En az 30/40 Euro günlük, eger hep bir yerlerde oturacaksaniz. Ogrenci cafesi var, yemek ve icecekler ucuz: www.cadu.de


  • buf-e kür  (17.07.18 13:25:10) 
Agustiner mümchen diye bir yere gitmiştim fiyatlar euro olarak uygundu ve birası güzeldi baya.


  • bigcaptain  (17.07.18 17:49:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.