[]

ifşa

Elini vicdanına koy ve söyle, hem pazum şişsin hem saatim görünsün gibi mi olmuş?

---


 
Azıcık gözlerimi kısam da gizemli olam


  • kablelvuku  (14.07.18 23:17:59) 
Birazcık gülem de şebek gibi olam karesi de vardı. Bu daha az itici geldi :)

Aa.. selam
  • IncredibleMau  (14.07.18 23:20:02) 
tam öyle olmuş.


  • şubatsonrası  (14.07.18 23:23:30) 
O zaman teessüf ederim.


  • IncredibleMau  (14.07.18 23:27:47) 
Saksıyı özellikle aldım. Sonbahar havası katmış ne güzel. Gözler de kısık. Muazzez'i apartman girişinde makus kaderinden kurtarmak için bekleyen nihad gibiyim. Bence çok cazibim.


  • IncredibleMau  (14.07.18 23:39:25) 
Çok kasma bence. Saat, bakış vs. Benden tavsiye doğal ol:)


  • lata  (14.07.18 23:57:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.