[]

Fatura abonelik iptali işlemleri en fazla kaç gün sürer?

Selamlar ağustos sonunda İstanbul'da evimi kapatıcam. Su ve doğalgazı e devlet üzerinden iptal ettirebildiğimi gördüm.Superonline internet ise baş belası illa gidip kapatmak gerekiyor faks falan bir sürü baş ağrısıymış anladığım kadarıyla.Bir de bir sürü para ödemem gerekiyor taahhut devam ettiğinden .

Elektrik için de netten randevu alınıp gidilip kapattırılıyor anladığım kadarıyla.

Sorum şu:Bunların hepsini bir günde halledebilir miyim ya da maksimum 2 günde?

Daha önce İstanbul'da ev kapatmış tecrubelı arkadaslardan teyit almak istedim. Gözümde büyüyor da o yuzden.

Teşekkürler

 
bir olayı yok, yarım günde bile halledersin. superonline için modemi bayiye teslim etmen lazım. enerjisa ile ikisini yakın yer olacak şekilde ayarlarsan bir kaç saate hallolur. su ve doğalgaz dediğin gibi online olarak hallediliyor zaten.

özetle sadece bu ikisiyse iptal edilecek olan bir kaç saatlik işin var.
  • nrmnm  (12.07.18 15:29:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.