[]

optikci oneri (lutfen yardim)

arkadaslar o kadar dandik cam takmislar ki evde kullaniyorum o bile imkansiz. leke oluyor ellemeden en adi cami en iyi cam diye verdiler. bi optikciye goturdum abi buna para mi verdin dedi. gozlerim de bu yüzden agriyor sanirim.


optikci onerir misiniz? cok ucuk olmasin sadece evde kullanicam. gecen wldigimda sgk 10 tl bisey oduyor dedi adam. millete bakiyorum gozlugu bedavaya getiriyor. nasil bir cam almaliyim allah askina yardim bi bilgilendirin. internetten soyleme ya da fiyatlara bakma sansim var mi birde, goz doktoruna gidicem bu arada.

 
Zeiss al


  • owaki  (12.07.18 01:34:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.