[]

Basit bir animasyon filmi için yardım

Merhabalar,

Yurtdışında bir firmanın müşterilerini siber güvenlik tehditlerine karşı uyaracak basit bir animasyon videosu hazırlamam gerekiyor. İşte şu linklere tıklamayın güçlü parola kullanın gibisinden görsel içerikli şeyler olacak.

Kendim uğraşabilmek için zamanım çok kısıtlı ve bu konuda profesyonel de değilim.Para verip yaptırmak istiyorum.Önerebileceğiniz bir firma var mıdır?

Ya da ben anlarım yardımcı olurum diyen var mı?

www.youtube.com

www.vyond.com

Şu şekilde free uygulamalar buldum ama dediğim gibi zamanım çok kısıtlı.

Teşekkürler

 
özel mesaj :)


  • bensendegilim  (05.07.18 04:23:06) 
bahsettiğiniz uygulamalar free değil. videoyu yaparken free gibi davranıp download ve ya share işlemlerinde para isteyen uygulamalar. explaindio veya daha iyi bir alternatif olarak after effects ile hazırlanabilir.
buradan veya sözlük üzerinden iletişime geçerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

  • bekri  (05.07.18 05:21:58) 
Bütçe belliyse 2d,3d olarak kardeşime hazırlatabilirim. Tecrübeli bir grafik tasarımcı, fatura vs gerekiyorsa çalıştığı ajanstan kesilebilir.


  • kimlanbu  (05.07.18 10:39:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.