[]

Toplu mülakat

Daha önce toplu mülakata katılmadım. Ekşi'de okudum başlık yorumlarını ama yine de sormak istiyorum. Özellikle hukuk departmanlarında yasal staj için Vs. Toplu mülakata giren oldu mu daha önce? Kaç dakika olur, ne sorulur, çok mu atak olmak gerekir?

Turkcell'in hukuk departmanı için yarın toplu mülakata gireceğim de.

İkinci ve alakasız sorum, ben genelde mülakatlarda siyah giyiniyorum ama yarın canım kırmızılı ve leopar desenli bir kombin giymek istiyor. Leoparın abartı bir deseni değil. Giysem mü giymesem mi?

Teşekkürler.

 
turkcell'in gncytnk mülakatına girmiş birisi olarak eğer bunu da mental danışmanlık yapıyorsa bize öncelikle kendimizi çok kısa tanıtmamızı sonrasında bir case verip -uber sisteminin çakmasını türkiyeye uyarlayıp eldeki verilere göre başlangıç şehri seçme vs- o case üzerinde 20 dakika tartışmamızı istemişlerdi.en sonunda da 5 dakika sunum yaptırıp yollamışlardı.leopar giymeni tavsiye etmem grubumdaki arkadaşım çıkıştı etek giydiği için rahatsız olduğunu odadaki gözlemleyicilerin iyi karşılamadığını düşünüdüğünü söylemişti.ayrıca t-shirt giyerek gelen arkadaşım da mülakatı geçti çok da bir önemi yok sanki.


  • valkin rockefeller  (05.07.18 01:19:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.