youtube

bir süredir youtube'u araştırıyorum. çok ilginç bir dünya. şunlar nedir? çevrenizde bunları izleyen var mı? binlerce dolar kazanıyor bu saçma videoları. hepsi de aynı. nasıl bir çocuk bunları izler?

www.youtube.com

Çocuktan ziyade, anne babalar açıp çocukları da önlerine oturtuyorlar diye düşünüyorum. Çocukla vakit geçirmekle kim uğraşacak çünkü, aç abuk sabuk bir video çocuk dursun orada.

(bkz: youtube'daki itici tuhaf ve irite edici aile)
  • veritaslibertas  (03.07.18 10:08:29)
ben de öyle düşündüm ama ne kadar ufak olsa da bir çocuk bu videolara neden baksın ki? enes batur'un izlenmesini anlarım da bu nedir cidden? hergün de aynı videolar. ama acayip para dönüyor. o aile 2. villasını aldı. :D

  • nick bulamadim  (03.07.18 10:17:26)
Verdiğiniz videoda tuhaf bir şeyler yok ki (şöylece bir hızlı baktım), renkler, toplar, araçlar vs. Her bebeğin ilgisini çekecek şeyler, 3-5 yaşına kadar tabi ki.

Ondan sonra da aptal aptal youtuberları izliyorlar, oyun tanıtımları, oyun videoları vs. Sonrası daha kötü yani :)
  • John Bloor  (03.07.18 10:18:07)
çok daha garip bir video bekliyordum.
bu videoda garip bir şey yok. aslında düşük prodüksiyonlu bir baby tv çizgi filmi gibi. eldeki sınırlı imkanlarla bir şeyler yapmaya çalışmışlar ve ortaya bu çirkin vide çıkmış.

hiçbir çocuk bu videoyu arayıp özellikle bulmuyor, videoyu hazırlayanlar da bunu biliiyor ama kullandıkları key wrodler sayesinde önerilen videolarda çıkıyor bunlar.

ama gerçekten bu videolar aptal eder çocukları.
  • teritori  (03.07.18 10:27:39)
3 yaşından büyük bir çocuk izlemiyordur herhalde. 30 sn . dayanamadım. yalnız bu işte fena para var. bu videodan 100k dolar kazanmıştır. bir süredir bu kanalları araştırıyorum. yüzlerce var.

  • nick bulamadim  (03.07.18 10:34:56)