[]

The leftovers

Bu dizinin ilk 2 bölümünü izledim. Oldukça kafa karıştırıcı bir diziye benziyor.

Spoiler
O beyazlıların ne yaptığını ilerde anlayabilecek miyiz? Ayrıca neden sürekli sigara içiyorlar?
Kaybolan insanlar neden kayboldular?
Bunların cevabını öğrenebilecek miyiz?
Eğer öğrenemeyeceksek yine de izlemeye devam etmeli miyim?


Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

 
Sadece izlemeye devam et


  • kablelvuku  (01.07.18 22:13:22) 
Bu soruların cevabının bir önemi yok.
Bu soruların cevabı çok önemliyse izleme.

"varılan nokta değil, yolculuğun kendi önemli" düşüncesi seni cezbedecekse izle. insan ilişkileri, "leftover" olmak nasıl bir şey öğrenmek gibi soyut konularda üzerine düşündürecek şeyler hissettiren, depresif bir dizi. ben çok beğenmiştim ama sürükleyici bir şeyler arıyorsan istediğini vermez.
  • Bruce  (01.07.18 22:22:15 ~ 22:27:17) 
Dizinin ilk sezonu sıkıcı biraz ama ikinci ve üçüncü efsane bence.


  • lamotta  (02.07.18 01:59:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.