[]

Telefon karşılaştırma xiaomi

Günaydınlar
A 101 e Mi A1 ve note 5A prime gelecekmiş. İkisinden birini Almayı düşünüyorum. Özelliklerini karşılaştırınca A1 de sadece çift arka kamera olması baskın ve kvk garantisi diğer özellikler aynı ve ön kamare 5A nın daha iyi. 5A da ithalatçı firma garantisi var. Siz olsanız hangisini alırdınız?
5A 949 tl
A1 1149 tl fiyatı var
Tabi daha markette var mı bilmiyorum. En azından fikirlerinizi öğrenmek istiyorum.

 
A1


  • mr.goodcat  (23.06.18 09:05:27) 
kesinlikle A1, aynı kıyaslamayı yapıp babama aldık aşırı memnun kaldı


  • alaimisema  (23.06.18 10:09:09) 
ne zaman geliyormuş belli mi? ben de anneme A1 almayı düşünüyorum.


  • washe  (23.06.18 10:32:10) 
Bugun bizim burdaki A 101 e gelmişti. A1 aldım arkadaşlar. Daha açmadım akşama açarım artım. Teşekkür ederim


  • gullak  (23.06.18 10:57:40) 
Bugün gelmişti ama acaba sadece bizim burayamı özel yoksa genel mi bilmiyorum


  • gullak  (23.06.18 10:58:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.