[]

Rus'a doydunuz mu?

bu nasıl dünya kupası layn? adam gibi tribün görmedik ne ekranda ne internette. bibbokluk var ama çözemedim.. brezilyadakini hatırlıyorum yıllar önceki.. o mikkemmeldi.

size de öyle geliyor mu yoksa siz tatmin oldunuz mu?

ed: maçlardan değil tribün hatunlarından bahsediyordum. turnuva rusyada olduğu için efsane olur diye düşünüyordum.

 
vuvuzelalı dünya kupasını arar oldum amk. olmaz olsun böyle dünya kupası. izlemiyorum.


  • false pretension  (20.06.18 00:20:24) 
ben de izleyemedim, 3 4 maç denedim baktım ne lan bu böle dünya kupası mı olur deyip kapattım.

zaten futbol ile pek alakalı değilim ama düna kupası coşkusu başka bişeydi.
  • killerbee  (20.06.18 00:47:04) 
ben doymadım, olsa her gün izlerim :)

rusya'ya karşı batı'nın boykotu/yaptırımı böyle bir şeye sebep olmuş olabilir.
  • runagain  (20.06.18 09:42:53) 
kimse tatmin olmamış anlaşılan


  • gameofannen  (20.06.18 14:09:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.