hediye

bir milyonuncu hediye sorusu ile karşınızdayım.

elimizde 45+yaşında
epeyce varlıklı
motorcross, off-road ,kamp, akvaryum, müzik (çalma, söyleme, kayıt yapma,yazma)
ile ilgilenen
bilgisayar ve teknoloji ile ilgili bir işi olan bir erkek var.

e ben ne alacağım doğumgününde?

yaptığı her şeyi abartabilecek gücü var.mesela 14 tane akvaryumu var.

evinde stüdyosu var.

beraber çok zaman geçirmiş olsak daha el emeği bir şeyler yapardım.

kitap en güzel hediye ama okumayı sevmez.

hadi bir yol gosterin bana?

butce fazla uçuk degil.

150 falan en fazla

her şeyi olan birisiyse kısıtlı bütçeyle alabileceğiniz şey ilginç olmalı. minik bir ev süsü alsanız 150 200 liraya ? veya akvaryum süsü veya bir malzemesi ?

kampçıların işine yarayabilecek ilginç aletler var. ateş ile telefon şarj etme aparatlar gibi. crazy russian hacker kanalında incelenen kamp malzemeleri çok iyi hediyler olabilir. bir sürü güzel incelemesi var ama kesinlikle eminim oradan ucuz ama güzel bir şey seçebilirsiniz.
  • wonnka  (19.06.18 01:12:16)
Kampta kullanabilecegi fonksiyonel bir caki alabilirsin.survival axe ta olabilir.mutlaka elinde iyileri vardir bahsettigin tipta bir arkadassa ama senin almanda hosuna gidecektir.

  • duptıs  (19.06.18 01:12:30)
Tişört al geç

  • nhtzmc  (19.06.18 01:13:11)
@maleficent

macallan 12 ilgimi çekti.

minik bir kasabada yaşıyorum. nasil edinebilirim?
  • balik kraker  (19.06.18 01:25:44)
şarap ve evde obje sever biri ise:

www.bunlardanistiyorum.com

değilse (mevsim çok uygun değil ama)

www.bunlardanistiyorum.com
  • oguz altun  (19.06.18 01:27:47)
zippo el sobası alma bende var.

ben de motorcuydum aldığım zamanlar, pek bir işime yaramadı. kullanışsız bişey.

bu adamın parası varsa elcik ısıtması zaten vardır.

abi güzel bir şişe içki hoş olabilir.
  • killerbee  (19.06.18 01:36:32)
İyi bir termos da olabilir.

  • sacrilegious  (19.06.18 16:09:16)
motocross yapiyorsa yeni bir jersey hosuna gidebilir ama butceyi en azindan 200'e cikarman lazim. wildsprocket'in instagram sayfasina bir bak. tshirt, sapka, google (gozluk) falan da var. ya da latif korkmaz'in dukkaninda olur. (enduromarket)

lastigi bitmistir belki guzel bir disli arka lastik olabilir. (butce artiyor)

motosiklet maketi olabilir.

kamp bicagi onermem. daha iyisi kesin vardir ama belki baltasi yoktur. katlanir testere guzel bir sey. hamak olabilir. tamamen kumas hamaklar var, hem hafif, az yer kapliyor.

icki icin matara olabilir.

bira kiti olur.
  • jimicik  (19.06.18 16:40:52)
Bileklik kullanma potansiyeli olan biri gibi gözüktü, kullanıyorsa güzel bir bileklik alabilirsin.
Ben bu markanın tarzını bayağı beğeniyorum:
www.instagram.com
(125ten başlayıp 300lere kadar çıkıyor fiyatları)
  • peggy  (19.06.18 16:52:35)
soyle sandalyesi yoksa tavsiye ederim. cok hafif, cok kucuk.

www.hepsiburada.com
  • jimicik  (19.06.18 16:52:48)