[]

duyurudaki ik cılar

iş görüşmesine çok az büyüklükte ama şekilli dağınık olmayan sakal ile gitmek.
proje mühendisliği pozisyonunda bir iş için. ik cı iseniz veyahut iş görüşmeleri yapıyorsanız belirtmenizi rica ediyorum.

problem değil ama jilet gibi gitmek adettendir
göze batar
nötr ne iyi ne kötü
kesinlikle gitme
yakışıyorsa sakalla git

hangisine daha yakın bu durum.

 
en önemli şeyi atlamışsın, görüşeceğin pozisyon ne, onu da yaz.

kalkıp bankacı olarak gidiyorsan sakal tabii ki abzürt olur.
  • Photographer  (13.06.18 22:16:55 ~ 22:17:10) 
ikcı değilim ama bence gitme. görüşeceğin adam takıntılı biridir takar direkt elenirsin. riske gerek yok


  • condom kurşunu  (13.06.18 22:17:11) 
problem değil ama jilet gibi gitmek adettendir


  • grobet  (13.06.18 22:26:30) 
Maaşını sen belirleyebiliyorsan istersen hippi gibi git, tersi durumda her türlü jilet.


  • alikandemir  (13.06.18 23:16:01) 
Ben satış mühendisi mülakatlari yapiyorum. Sakalla gelene ciddiyetsiz diye not alıyorum. Proje muhendisi santiyede de calisacak olsa ve ben mulakatini yapsam gorusmede sakalsiz görmek isterim.


  • japon askeri  (14.06.18 00:19:11) 
kesinlikle gitme. niye risk alasın ki?? baktın sakal mevzusu şirket içinde serbest, işe kapağı attıktan sonra bırakırsın sakalını


  • silah taciri  (14.06.18 10:45:48) 
Üst bir pozisyonsa sakal hiç sorun olmaz bence ama bunu buraya soruyorsan ğet bir pozisyon değildir diye düşündüm. Garanti olsun diyorsan sakalsız git derim. Bu arada bankaya gidiyorsan sakalsız denmiş ama bankadan bankaya fark var, artık cogu bankada sakal serbest:)


  • solenkol  (14.06.18 11:51:36) 
Görüşmecinin profesyonelliği ve kurumun yapısıyla ilgili bir konu. değerlendirildiğiniz pozisyon için resmi bir kılık kıyafet zorunluluğu olmayıp sakal serbest olsa da görüşmeci bunu ciddiyetsizlik olarak algılayıp sizin karakteriniz ve çalışma kültürünüze dair genel/olumsuz bir yargıya erdirebilir.

Gitmeyin.
  • stk  (14.06.18 12:31:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.