[]

gribi ilaçsız atlatmak iyi bi şey mi?

ateşim var, burnum akıyo bi de. doktora gitmesem ilaç kullanmadan atlatsam iyi mi olur kötü mü?
 
Güzelce dinlen ve terle...


  • sunriseee  (13.06.18 21:52:40) 
ates 40a dayanmadiysa birsey olmaz.


  • superfluid  (13.06.18 21:52:41) 
battaniye vardı üzerimde attım, çok sıcak olduğu için. sıcakta mı durmam gerek soğukta mı?


  • scheherazade  (13.06.18 22:02:13) 
Sıcaga devam....


  • sunriseee  (13.06.18 22:58:08) 
gribin ilacı var mı ki? doktorlar en fazla semptom giderici aksesuar ilaçlar vermiyorlar mı?


  • n62  (13.06.18 23:09:31) 
Doktora gidebilirsen git daha kötü olabilme ihtimalin de var


  • alikandemir  (13.06.18 23:22:56) 
N62 +1
Grip için sadece rahat atmanızı sağlayan ilaçlar verirler. Aslında o süreye ihtiyacınız var. İlaçla ya da ilaçsız vücudunuz kendisi yenecek gribi. İlaçsız atlatmanin bir faydası olacağını zannetmiyorum.
Bunun yanında inanın gripten ölen insanlar da oluyor. Özel bir sakıncası yoksa doktora görünmekte her zaman fayda vardır.
  • kisa  (13.06.18 23:23:37) 
Valla ben de genelde doktora gitmeden ve ilaç kullanmadan atlatıyorum ancak doktora gidebiliyorsan git derim ben de.


  • j r r tolkien hayrani  (13.06.18 23:33:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.