[]

Telefon temizleme

Yaklasik 2 yildir samsung j5 telim var ve binlerce uygulama oyun yukleyip kaldirmisimdir. Cok aktif kullandim. Ama artik yavasladi ve kasiyor.

Bunun icin kullanabilecegim bur uygulama var mi? Yalandan calisan su kadar hafiza actim telinde bak diyen sacma uygulamalar degil de gercekten kaldirdigim uygulamalardan kalan copleri yok edecek bir sey


 
fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsin


  • efruz  (13.06.18 22:09:25) 
cleanmaster yükle optimize için. bakım & onarım uygulamaları gaz mı alıyor bilmiyorum ama kalıntıları siliyor ve yer açıyor.


  • imelih  (13.06.18 22:34:05 ~ 22:34:17) 
Harici uygulamaya gerek yok. Her şeyi yedekleyin buluta, sonra hard reset.


  • orient blue  (14.06.18 09:09:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.