[]

highlighter kullanıyor musunuz?

makyaj videlarında vs çok hoşuma gitmeye başladı gördüğüm fotoğraflarda da. Tabii fotoğraflardan böyle ama yakından yüz nasıl duruyor? katman katman mı yoksa simli gibi mi? direkt bb krem sürüp highlighter sürülür mü? çok üşengeçim makyaj konusunda...
Önereceğiniz başlangıç için bi ürün var mı beyaz tenli değilim pembemsi parlaklık istemiyorum..(bi köşeye atma ihtimalim %80, çok pahalı olmasın^^) 
kullanmıyorum. bence hem para hem zaman israfı. üşengeçsen özellikle tavsiye etmem.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.06.18 19:17:01 ~ 19:17:19) 
Günlük değil de özendiğin makyajlarda çok hoş oluyor. Ben ne fondöten ne bb kullanıyorum direkt cildimin üstüne sürüyorum hafif sürünce doğal da duruyo öyle sim sim durmuyo. The balm mary lou çok başarılı. Balmın bazı paletlerinin içinde de var öyle bir palet alabilirsin arada aydınlatıcısını kullanırsın.


  • pastörizesüt  (13.06.18 19:21:54) 
The balm kullanıyorum, 50 60 tl sanırım. Ama her gün değil dönem dönem. Makyaji daha özenli gösteriyor, öneririm


  • damla sakızlı dondurma  (13.06.18 19:22:45) 
Ben ayda bir iki kullanıyorum. Özellikle yazın bronz tende güzel oluyor bence. Benefit ten aldığım stick bir aydınlatıcı benimki; azıcık sürüp nemli sünger ile güzelce dağıtıyorum. Hafif bir ışıltı veriyor. Çok kat sürüp düzgünce dağıtmazsaniz disko topuna dönme ihtimaliniz var tabii ki, o yüzden dikkat etmek gerekiyor. Bir de iyice güneş alan bir yerde sürün ki aşırıya kaçınca farkedebilesiniz. Birkaç kere sürünce alışırsınız zaten.

Yine ayda bir iki fondöten kullanırım ki yazın hiç kullanmıyorum. Fondotensiz tene uyguladığım da olmuştur yani, düzgünce dağıtıp altına nemlendirici sürdükten sonra sorun yok.

Benim highlighterım şu; www.benefitcosmetics.com fiyatı bir tık yüksek olabilir ama çok çok uzun süre gidiyor.
  • fraise  (13.06.18 19:24:56 ~ 19:28:04) 
Highlighter yerine mac strobe cream kullaniyorum. Tabii ben o kadar kuru ciltliyim ki ürünü cildim hizla absorbe ettigi icin dogru duzgun parlamiyo o yuzden iyi oluyo haha :D


  • perfectum  (13.06.18 23:04:19 ~ 23:05:39) 
Benefit+1

Bence korktuğunun aksine, allıktan falan çok daha doğal bi görünüm veriyo. Tam böyle kemik yapısını vurgulanmalık. Allık yerine bunu kullanmak daha iyi bir seçim olabilir. Bence tabi.
  • selamun aleykum kitty  (14.06.18 16:43:33) 
Bu arada benefit-watt's up krem highlighter benim kullandığım


  • selamun aleykum kitty  (14.06.18 16:44:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.