parmak izi bırakmayan cam ekran koruyucu (iphone için)

var mı böyle bir malzeme? nerden aldıysam hepsi max 1 ay dayandı. 1 ay sonra ekran leş gibi oluyor. üzeri yağlı yağlı oluyor resmen.

şöyle şurdan şunu aldım 3 aydır kullanıyorum parmak izi kalmıyor dediğini bir ürün var mı?

edit: mat ekran koruyucuları hariç tutuyorum. onlar ekranın görüntü kalitesini fazla şekilde bozuyor. bahsettiğim normal parlak cam koruyucular

Aliexpress'ten toptan en ucuzunu alıp her kalktığında değiştirmek en mantıklısı.
Ayrıca gorilla glass 5 varken çok da gerek yok ben telefonumda kullanmıyorum temper cam.

  • bos gezenin bos ustasi  (10.06.18 23:17:01)
telefonu ilk aldığımda teknosadan 90 liraya bişey taktırmıştım. 2 ayda pert oldu. Hem hava aldı hem parmak izi kalıyordu. Sonra onu kaldırdım, rastgele bi telefoncuda 5D ekran koruyucu taktırdım. son derece memnunum. Ne iz ne de baloncuk oluşmadı. Görüntüyü de etkilemedi. 40₺ vermiştim sanırım.

  • sylow  (10.06.18 23:52:42)