[]

Hangi gazeteyi okuyacaz la biz?

Hürriyet'de uçtu, ruhuna fatiha.
Sabah, Milliyet vs zaten yıllardır bitik.

Sözcü'de öbür tarafa uçuyor, o da muhalefet yanlısı.

Ben tarafsız haber okumak istiyorum.
İnternet sitesi de olur.

Ne okuyak?

 
  • archmage mahmut  (10.06.18 22:23:02) 
T24


  • Traveller  (10.06.18 22:35:19) 
Sputniknews ile bbc de fena değil. Sputnik yandaş ama putin yandaşı o yüzden Rusya ile ilgili uluslararası haberlere bakma yalnız.


  • Haldamir  (11.06.18 00:55:23) 
Diken


  • old possum  (11.06.18 00:59:05) 
duvar ve twitterda dokuz8 haber


  • oekuklu  (11.06.18 01:01:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.