[]

iPhone 7 için Hafıza Yükseltmek Mümkün Mü?

Arkadaşlar merhabalar, 32gb kapasiteli bir iphone 7 elime geçti, ancak hafıza bakımından yetersiz geleceğini biliyorum. Bu nedenle de hafızasını daha da yükseltmek istiyorum. Apple zorlu veya akasya center'a randevu alarak gitsem ücreti karşılığında böyle bir talepte bulunsam yardımcı olurlar mı? Bir ara çin'de sanırım, apple mağazası ücret karşılığında bu upgrade işini yapıyor diye bir haber okumuştum acaba bizim ülkemizde'de devam etmekte mi? Cihaz halen garanti kapsamında olduğundan dışarıda yaptırmak istemiyorum.
Böyle birşey mümkün değilse muhtemeken anneme vereceğim :) 
Yükselmiyor normal yollarla.


  • efruz  (16.05.18 22:24:16) 
www.youtube.com

ek olarak şimdi bulamadım ama bi lehimi ayırıp ya da birleştirerek de 32 gb'lik iphone 7 yi 128 gb yaptıkları bi video vardı.

yani özetle o iş yaş :)
  • washe  (16.05.18 22:28:12) 
www.youtube.com

Normal yollardan elbette imkansız. Anormal yollardan 512'ye kadar yolu var.
  • madafaka  (16.05.18 23:57:26) 
Cin'de (Shenzhen) yapiyorlar


  • x daemon  (17.05.18 13:07:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.