[]

Çevrenizde Galaxy Note Edge kullanan var mı?

Elimde orjinal bataryası var isteyen olursa uygun bir fiyata verebilirim.

Telefonum bir süredir satılık ilanındaydı, baktım satılmıyor bari batarya alıp kullanayım dedim. Kadıköy'de güvendiğim bir yerden aldım. Yan sanayi 40, orjinal 80tl idi. Orjinal aldım. NFC'si var yani. Bataryayı aldıktan 1 gün sonra birisi aradı telefonu almak için. Fiyatı çok indirmek istedi. Ben de o fiyatı istiyorsanız yeni aldığım bataryayı vermem o kadar para verdim dedim. Kabul etti. Biraz ucuza gitti ben de bataryayı satıp biraz olsun açığı kapatmak istiyorum.

Çok değil, 50tl'ye vereceğim. 1 kere şarj ettim sadece. Boşuna yan sanayi almayın.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.