[]

İş görüşmesinde kısa kollu gömlek

Yarın bir iş görüşmem var. Giyeceğim pantolonla uygun olan 2 tane beyaz gömleğim var, uzun kollu olan çok çabuk buruşuyor, görüşmeye gidene kadar kolları filan buruş buruş olur. Diğeri de kısa kollu. Üzerine ceket de giyeceğim ama çok sıcak olursa çıkartırım. Kısa kollu beyaz gömlek çok garip olur mu? Kadınım.
 
Olmaz gayet uygun diye dusunuyorum peki beyaz gomlerk illaki sart mi misal bu is gorusmelerinde ben bugun bir is gorusmesine gittim beyaz gomlek giydim yarin ikinci gorusmeye cagirdilar simdi yine beyaz gomlek mi giymek gerekir dersin?


  • formalite  (16.05.18 22:06:17) 
büyük çaplı, göğüs altına kadar gelen uzun ve geniş bir kolyen varsa yanına al; ceketi çıkartacak olursan onu takarsın, gömlek kendi başına çok sade durur. hatta ceket biraz olsun sporsa ceket varken de takabilirsin.
blog.gumuscity.com
daha boyna yakın, 2-3 katlı kolyeler de olabilir alternatif olarak.
www.bakimlikadin.net
  • Bruce  (16.05.18 22:08:33 ~ 22:08:55) 
Açık mavi ya da gök mavisi Oxford ya da klasik bir gömlek de olabilir.

Mavi güven verir.
  • westblack  (16.05.18 22:09:19) 
Edit: kadınım kısmını okumamisim. Beyaz gömlek daha çok yakışıyor kadınlara.


  • westblack  (16.05.18 22:10:41) 
sıkıntı olmaz


  • basond  (16.05.18 22:16:57) 
teşekkür ederim hepinize cevaplarınız için :)

@formalite bence beyaz gömlek illa ki şart değil. ben olsam ikinci görüşmede başka bir renk giyerdim. açık mavi açık pembe ya da somon vs gibi.

@Bruce tavsiyeler için çok teşekkür ederim, ilk fotoğraftaki gibi bir kolye takmayı düşünüyorum:)
  • unionall  (16.05.18 22:31:57) 
Sorun olmaz.


  • chitosan  (17.05.18 12:57:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.