[]

Paymentwall nedir dolandirildim mi

Facebook uzerinde oynadigim oyun vardi. Arada para atiyordum kredi kartim kayitli idi. Para yuklerken ccv giriyordum. Neyse oyun vaktimi ve parami aldigi icin oyun icerisinden tanistigim birine kendi istegimle hesabimi sattim.

oyun facebook hesabima bagli bende yeni bir mail adresi actim ve oyunu o hesaba baglayip sattim. Neyse efendim facebooka bagli mail hesabimi kullanmiyordum. Bugun oylesine bir gireyim bakayim dedim. Ve ona yakin fis gordum junk kutusunda 29.99 euroluk. Benim oynadigim oyuna item alinmis.

Neyse efendim sifre istedim paymentwalldaki bana ait(!) hesabıma ait. Ama 1 saat oldu sifre sifirlama linki gondermediler. Sizce boku yemismiyim?

 
sorun yok balçiçeğim,

bankana telefon acıp durumu anlat, ben yapmadım odemeleri de.

sana gonderecekleri harcama itiraz formunu doldur. 1 ay sürer, paran hesaba yatar.
  • binder dandet  (16.05.18 21:48:36) 
Oyun firmasına da itiraz et derim, sistem nasıldı bilmiyorum ama kartları kaldırmadan oyunu satmanız yanlış olmuş bence.
Bunun dışında kartı yeniletin derim kapatıp.

  • atom karincanin torunu  (16.05.18 22:03:23) 
Tesekkur ederim arkadaslar. Kayitli kartlari kaldirdim diye hatirliyorum ama emin olamadim.


  • korhaydut  (16.05.18 22:04:41) 
Belki sadece bildirimleri geliyordur? Karti bi kontrol edin.


  • brkylmz  (16.05.18 22:09:20) 
belki hesabı sattığın adam kendi alıyordur?


  • yakuza123  (17.05.18 00:04:50) 
Konustum elemanla kendi kredi karti ile harcama yapiyormus. Tesekkurler


  • korhaydut  (17.05.18 10:18:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.