[]

Laptop açılışta takılı kalıyor (casper yazısında)

casper marka laptopi acarken casper yazisinda takili kaliyor, tekrar kapatip actigimda ise casper yazisinin altinda "otomatik onarima hazirlaniyor" yaziyor ve o ekranda kaliyor bu seferde. Adim adim ne yapilması gerektigini yazabilir misiniz. Format disinda bi çözümü var midir?
 
format atacaksin
eski windows dosyalarına windows.old dan ulasacaksin

  • kingcyrax  (14.05.18 23:13:28) 
Ayni sorunu yasadim ya bilgisayarin aniden kapandi ya da Windows update ile alakali durum.

Sfc dism gibi tum kodlari calistirdim vs. Sistem geri yukleme yaptim en sonunda cozuldu, sunumum vardi gitmedi Allahtan.
  • imelih  (15.05.18 00:03:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.