[]

Nasil yürüyeceğim?

Lisede alt donemimde az cok hoslastigim bi kiz vardi. Muhabbetimiz hic olmamisti. Bahsettigim olay 12 sene oncesi falan (oha).
Gecenlerde instagramdan denk geldi takip ettim o da beni etti bi kac likelastik falan. Neyse ben bu arkadaşa yurumek istiyorum. Niyetim ciddi, aramizda mesafe var ama ben bu kez istekliyim, gozum kara.
Kiz Samsun'un bir ilcesinde doktor. Ben de Istanbul'dayim. Niyet beyani amaciyla öncelikle gecenin bi vakti eski fotoğraflarından bazilarini begenecegim ve tepkisini olcecegim. Ama sonra nasil yuruyecegim ben? Nasil baslatacagim muhabbeti?


 
Attığı bir hikayeden ya da seyahat ettiği bir yerden yakalayabilirsiniz. İlk mesajı atın da bir, uzun zamandır görüşmüyorsanız zaten üzerine konuşulacak çok şey vardır.


  • pike  (13.05.18 00:52:01) 
Geçmişteki bir fotoğraf üzerinden mesaj at. "sen lisedeyken böyleydin, şöyleydin şunları hatırlıyor musun?" falan filan. muhabbete girdikten sonra telefonunu iste belli bir süre sonra gerisi gelir zaten.


  • komando kani var bende  (13.05.18 00:56:29) 
Eski fotoğraflarını falan beğenme derim. Dolaylı yoldan mesaj vermeye gerek yok. Mesaj at, merhaba nasılsın diye. konuşmak istiyorsa devamı gelir, İstemiyorsa gelmez.
Hayat çok direkt bir olgu aslında, bunu dolaylıyan insanlar, bizim toplumsal yargılarımız ve olmazsa olmaz sosyal tabularımız.

  • biravekahve  (13.05.18 00:56:39 ~ 00:58:27) 
Begenmekle falan ugrasma direkt mesaj at dumur et. Naber nasilsin ne var ne yok gorusmeyeliden gir


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.05.18 00:58:15) 
kızmayın da bence yürümeyin. yokluktan olmuş bu. siz bile (oha) demişsiniz. bir iki defa başıma geldi kendimden biliyorum. dağın başı çölün ortası bir yerde değilseniz yanınıza yakınınıza çevirin başınızı gözünüzü.


  • dafaisss  (13.05.18 01:39:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.