[]

eski ales - sayısal 1 ve 2 arasındaki fark neydi?

bu sene gireceğim çıkmış sorulara bakıyorum da sayısal 1 ve 2 diye ayrı bölümler varmış. sistem geçen sene değiştiği için artık sadece tek bir sayısal bölümü var malum

peki bunların farkı ne? deneme çözeceğim için yine de sayısal 2 ve sözel 2'yi ayrı bir deneneme gibi mi çözeyim? örneğin, 2013 ales'inin say-1 ve söz-1'ni çözdüm. ama 2'leri çözmedim. nasıl yapayım?


 
Eski aleste say2 say1 e göre daha zordu. Ve sayısal türunden giren adaylar için say2 nin katsayısı daha yüksekti. Ote yandan ea ve sözelden girecek adaylar için de say1 in katsayisi daha yüksekti.

Soru tarzını görmek için say2 yi de çözmekte fayda var.
  • Amaranta ursula  (21.04.18 22:58:33) 
daha zor sorular vardı. rahat kafayla illahaki çözülür ama sınav anında her şey karmançorman olduğu için zorluyordu insanları.

Amaranta ursula yanlış bilgi vermiş. sayısalcı için katsayıları aynıydı.

say1: 0.35
say2: 0.35
sözel1: 0.3

etki ederdi.
  • blue eyes white dragon  (22.04.18 00:09:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.