[]

Mısır-gezi

Mısır'da durumlar nedir? piramitler, Kahire gezilebilecek düzeyde mi? Özellikle kadın olarak. Ama ondan önce ülkenin genel durumu nasıl son zamanlarda?
 
Ülkenin siyasi durumu şu an stabil. Bir darbe rejimi var, biliyorsunuz. Turistlik alanların dışında dolaşmayacaksanız güvenlik için endişe etmeye gerek yok bence. Piramitler alanları olsun, Kahire merkezi olsun çok turist çekiyor ve haliyle o bölgelerde ekstra güvenlik önemleri var. Hiçbir devlet turistleri korkutmak istemez.


  • amortisman  (21.04.18 14:15:42) 
gezilebilecek duzeyde. birkac ay once bir arkadasim gitti, oldukca guzelmis


  • fakyoras  (21.04.18 14:15:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.