Erkeklere pantolon sorusu

Siz de gomlegi pantolonun icine sokup oturdugunuzda pantolonun on kismi kabariyor mu? Cok kotu gozukuyor ya. Pantolonun bedeni da tam ama oturunca boyle oluyor hep var mi cozumu? Bir de arkadan bel kismi asagi dogru iniyor gibi oluyor oturunca ama kemer duz tutmaya calisiyor orasi da kotu gozukuyor. Tam anlatamadim ama neyse.

Gavurlar fake boner diyor. Bundan rahatsız olmak çok saçma ama bence.

  • hasmetizm 2046  (18.04.18 13:38:40)
ben çok anlamam bu -de, -da işlerinden ama sanırım buradaki ''-de'' ayrı değil. Sizde olacak yada sizde de olabilir. Herneyse;

son söyleyeceğimi ilk başta söyleyeyim pantolonun kalıbında bi' problem olabilir mi ?

Çünkü, gömleği içeri sokup oturduğumuzda pantolonunun ön kısmı kabarıyor evet, zaten illa içeri sokacaksak da bu durumu terbiye edebilmek için ceket/kazak/hırka giyiyoruz ama pantolonun beli aşağı doğru inmiyor eğer ''kaykık'' oturmuyorsak. Ve oturduğumuzda bel kısmında boşluk oluşur, acaba kemer o kısma ağırlık yapıyorda aşağı mı çekiyor ? Otururken öne eğilerek oturuyor olabilir misin ?

Üzerine tiril tiril dedikleri incelikte bi' kazak ceket hırka süveter al, bu tür durumlarda.
  • mete kudur  (18.04.18 13:45:21)
Hold up denen şeyler var bunun için kullanılan, ben sipariş ettim henüz gelmedi.

tr.aliexpress.com

Asıl bir İngiliz markası var bunları üreten de bayağı pahalıydı, şimdilik bunu aldım. Bunların bir de çoraba takılanları var, onu tercih etmedim.

www.kkandjay.com
  • i was made for you  (18.04.18 13:55:13 ~ 13:57:31)
Kim görecek yahu pantolonun içini. Biriyle pantolonu çıkartacak seviyeye geldiyse de o saatten sonra geri dönüşü olmaz zaten.

  • i was made for you  (18.04.18 20:45:56)
Bilmem belki gitmiyordur, ben gitmiyorum. Giderken de eşofman giyip gidiyordum. Spor salonunda ben de bu aksesuarla görünmek istemezdim o ayrı, canlı çıkartmazlar. Kadından ise ters bir tepki alacağını sanmıyorum ama kendi bilir tabii ki.

Diğer bir seçenek gömleklere tailoring yaptırmak bu arada. Alt kısmı daraltır ve kısaltırlar, çıkma sorunu olmaz.
  • i was made for you  (18.04.18 22:29:52 ~ 22:30:58)
pek gömlek giyen birisi değilim de anlamadım nerenin kabardığını :P ciddiyim!

gömlek hiç sevmem, tek bir gömleğim de yok. iş yerinde gömlek giyiyorum ama üzerine de önlük giyiniyoruz. ki öyle çok oturduğumuz falan da yok çok şükür!

gömleğin önde, göbek kısmı civarında, toplanmasından bahsediyorsunuz sanırım?

@i was made'in bahsettiği ürün kesin çözüm gibi. daha önce duyuruda ya da sözlükte görmüştüm bunu.

onun dışında, salındığında mini etek gibi durmayan, kesimi daha uygun bir gömlek çözüm olabilir.
  • runagain  (18.04.18 22:54:50)
Tesekkurler cevaplar icin, kastettigim pantolonun onunun potluk yapmasiydi aslinda. @mete kudur'un cevabini verdigi sey yani.

  • voyager 1  (18.04.18 23:34:37)