[]

Apple servis

İphone home tuşu kırıldığı için çalışmıyor. Yetkili servise götüreceğim. Fakat zorluyla diğer yetkili servislerin bir farkı var mı? Yani zorludan zor randevu alınıyor yakında başka servislerde randevu var. Benim zorluya götürmemem bir sorun olur mu? Zaman fiyat vb. Farkeder mi?
 
iphone 7 öncesiyse değiştirmesi basit, 7 ve sonrasıysa olabildiğince yetkili iyi bi servise götürmeye bak.

zorluya direkt randevusuz gidersen tamir etmeme ihtimalleri var sanırım. daha tecrübeli arkadaşlar ona cevap verirler.

şahsen ben olsam garantisi bittiyse dandik bi telefoncuya götürürdüm. zamanında 4s'i öyle yapmıştım. garantisi devam ediyorsa pupa vs.
  • washe  (16.04.18 19:26:26) 
İphone 7 ve garantisi hala devam ediyor. Zaten ücretli servis olacak ama zorludan alamıyorum.


  • gullak  (16.04.18 22:15:40) 
zorludan randevu alma trickini paylasiyorum. kesin bilgi

siteye bir saate 5 kala giris yapmis ol ve solda servisler listeli haldeyken bekle. tam XX:59:59 olunca soldan Zorluya tikla. Tam o sirada 1 tane cikar. tarihine bakayim diye zaman kaybetme. al gitsin. begenmezsen iptal ederdsin.

bugun bakiyorsan mesela haftaya bugune bu sekilde bulabilirsin.

home tusu kiriksa ekran degisim ucretine bakabilirsin bu arada. on panel komple degisir cunku.

cihaz tr'den alinmadiysa hic yorulma, bakmazlar. yetkili servis de belli model numaralarina bakar.

farki su ki, zorlu max 2-3 gunde yapar. diger servislerde 20 is gunune kadar yolu var. bir de ucret biraz artabilir, 50 lira filan
  • supergirl  (16.04.18 22:29:06 ~ 22:31:30) 
@supergirl cihazı türkiyeden aldım ama garantisi 1 yıl yani doğubanktan aldım. Yani sorgulayınca garantisi var gözüküyor. Yinede bakmazlar mı?
İlk defa başıma geliyor daha götürmeden bezdirdi beni.

  • gullak  (16.04.18 23:04:52) 
garantisi 1 yilsa hic zahmet etme yurtdisi cihazidir. Yetkili servis alabilir ama onun da sarti var.

model no'suna bak A ile baslayan. mesela iPhone 7 icin A1660 Cin icin uretilen model ve TR'de servis gormuyor.


yani ozetle zorlu hicbir sekilde bakmiyor. digerleri de model no'su uyarsa bakar.
  • supergirl  (18.04.18 16:25:56 ~ 16:26:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.