kadınlar hiç utanmıyor musunuz?

Kimle muhabbet etsem 2 gün sonra ya sanal ya gerçek (düsük ihtimal) bir sevgili cıkıyor ortaya. Adı da taylandır büyük ihtimalle.

Yazık değil mi bana? bizlere? istemiyorum desen yok illa isteyeceksin mi diyecegiz yani nedir?

tek kelimeyle gurur kırıcı...

Amiyane bir tabir ama saça göre tarak... diye bir özlü söz var.

  • kimlanbu  (10.04.18 13:33:44)
utanmıyoruz :p

  • tabirimekruh  (10.04.18 13:36:14)
O 2 gün içinde potansiyeline göre sana ya takıldığı biri ya da sevdiği biri olarak tanıtıyor. Sevdiğini hoşlandığını söylüyorsa ben nerde hata yaptım diye sor kendine ve sonraki avına daha hazır çık.

  • IncredibleMau  (10.04.18 13:49:08)
Bir arkadaşım ekolünden cevap vereyim. Erkeklerin hepsi bir değil. Bazıları işin ucunda bir başka erkek yoksa "zamanla sever" diye yapışıyor.

  • SiyamkedisiZorro  (10.04.18 14:47:39)
Siyamkedisi'nin dediğini biraz daha ileriye taşıyalım. Erkeklerin çoğu, yapışıyor. Öyle, "hepsi bir değil" deyince sanki küçük bir kısım öyleymiş ya da en azından eşit dağılmış gibi hissediliyor. Hatta erkeklerin çoğu, kadının sevgilisi gerçekten varken bile yapışıyor. Ondan ayrılsın diye uğraşıyor, huzursuzluk çıkarıyor. Kadın daha az sorun çıkma ihtimali olan yolu seçti diye neden utanacak? Erkek utanmıyor da kadın neden utansın? Mağdur olanın utandığı tek alan bu alan herhalde.

  • windowsguvenlikduvari  (10.04.18 14:53:25 ~ 15:04:51)
Siyam +1

Üzerine düşüp bir taraflarını kaldırmayın.

Ayrıca, evet, kızlar hiç boş kalmıyor. O yüzden ya yedeklere girip sıranı bekleyeceksin ya da 'ben bu düzerni bozarım" deyip öyle olmayanları denk getirmeye çalışacaksın.

İstemiyorum dese, illa isteyeceksin diyen tipler gerçekten çok sayıda.
  • skooma  (10.04.18 15:24:24)
olm git lazer yazıcı al...

  • Tears of Devil  (10.04.18 18:30:29)